x41330.jpg.pagespeed.ic .F1KD3ksbPF

Zavoyama Quartet i James Clark w Salonie Artystycznym

MOK Legionowo zaprasza do swojej filii przy ul. Targowej 65 na koncert zespołu Zavoyama Quartet i wystawę malarstwa Jamesa Clarka.

12 czerwca, godz. 12:00
filia MOK Legionowo, ul. Targowa 65
Salon Artystyczny
Inauguracja Ogrodu Muz

Koncert zespołu Zavoyama Quartet
Michał Jachura – gitara akustyczna,
Hipolit Woźniak – gitara akustyczna,
Adrian Manowski – gitara basowa,
Artur Zajączkowski – cajón, instrumenty perkusyjne

Wystawa malarstwa Jamesa Clarka – „Bez tytułu…” – malarstwo olejne
Zavoyama Quartet powstał w 2017 roku Warszawie. W jego składzie znaleźli się doświadczeni instrumentaliści, których artystyczne drogi skrzyżowały się dzięki zamiłowaniu do akustycznego grania. Co ważne i niezbyt częste w tego typu zespołach, na repertuar składają się wyłącznie autorskie kompozycje.
W brzmieniu Zavoyama Quartet dostrzegalne są inspiracje muzyką Estasa Tonne i Cocotiera, tradycyjnym gitarowym graniem w rodzaju The Guitar Trio jak i nieco łagodniejszymi kompozycjami w stylu Acoustic Alchemy.
W swojej muzyce Zavoyama prezentuje autorskie podejście do improwizowanej muzyki gitarowej. Ciepłe, spokojne utwory przeplatane są pełnymi ognia kompozycjami z energetyczną sekcją rytmiczną zbudowaną w oparciu o cajón i gitarę basową.
Dla entuzjastów akustycznej muzyki gitarowej muzyka Zavoyamy z pewnością stanowić będzie źródło wielu muzycznych wrażeń, dobrych emocji i inspiracji.

Zapraszamy na stronę zespołu: zavoyama.pl

Wstęp wolny

Dodaj komentarz