Zajęcia ruchowo-muzyczne z elementami plastyki w Scenie po sąsiedzku

11 maja, godz. 9.00
Scena po sąsiedzku, Legionowo, ul. Husarska 12

Zajęcia ruchowo-muzyczne z elementami plastyki

Kilka słów od prowadzącej zajęcia: Nazywam się Malwina Aleksandra Burza – zwana najczęściej Ciocią Olą. Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu. Jestem nauczycielem Montessori. Ukończyłam kurs z terapii ręki u Wirginii Wrzesińskiej. Szkoliłam się w zakresie sensoplastyki u właścicielki marki Izabeli Anny Stefańskiej. Jestem po kursie rytmiki oraz animacji dla dzieci. Dodatkowo prowadzę zajęcia w GOK-u w Nieporęcie.
Pracuję z maluszkami a także dziećmi w wieku szkolnym. Uwielbiam ruch i kocham malarstwo. Bardzo chętnie podzielę się z Waszymi maluszkami pasją do jednego i drugiego.
Kilka słów o zajęciach.
Praca z dziećmi pozwoliła mi zobaczyć jak bardzo Ci mali ludzie są inspirujący Czasem zdarza się tak, że to dzieci są pomysłodawcami a ja po prostu pomagam im zrealizować ich wytwór wyobraźni. Różne techniki, które stosujemy w naszych pracach pobudzają ich kreatywność. Rysujemy paluszkiem po piasku, malujemy całymi dłońmi farbą – stosując metodę 10 palców, używamy kredek świecowych o różnych kształtach, używamy do malowania pędzli, wałeczków, różnych faktur np. folii bąbelkowej i wiele innych nawet czasem klocków jako stempli jest to dla nas mile spędzony czas, świetna zabawa a także chwile gdy dzieci bardzo aktywne znajdują ukojenie i spokój. Inne nabierają pewności siebie, uczą się podejmowania decyzji, asertywności. Będziemy tańczyć, śpiewać i malować.

Pierwsze zajęcia 11 maja – bezpłatne.
Koszt kolejnych zajęć – 35 zł.
Zapisy:
tel.: 780 134 509
e-mail: scena@moklegionowo.pl

Zapraszamy!

Dodaj komentarz