283650945 1014760009428196 477955977126386612 n

Wyprzedaż Sąsiedzka Rajszew – Skierdy

Wyprzedaż Sąsiedzka to inicjatywa oddolna, tworzona przez sąsiadów dla sąsiadów.
Będzie to jej piąta edycja. 👍
Tym razem impreza odbędzie się na terenie przy GCK w Skierdach.
Liczymy, że będzie okazją do sąsiedzkich spotkań, super zabawą (i nauką) dla dzieci oraz szansą, żeby puścić w obieg zbędną zawartość domowych szuflad czy schowków lub żeby kupić coś fajnego dla siebie lub bliskiej osoby. 😉
Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców, małych i dużych.
Szczególnie zachęcamy miejscowych twórców do zaprezentowania swoich prac i umiejętności.
ZAPISY dla Sprzedających:
📩 przez naszego Messengera/FB
📧 mailem: sasiedzkawyprzedaz@gmail.com
☎️ telefonicznie: 798 782 287 (p.Marek Sarnowski)
REGULAMIN WYPRZEDAŻY:
1. Wyprzedaż jest inicjatywą społeczną, której celem jest integracja sąsiedzka, możliwość pokazania umiejętności i talentów, sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów oraz nabycia po okazyjnej cenie.
2. Osoby zainteresowane udziałem jako Sprzedający zapisują się mailem przez Facebooka, mailem (sasiedzkawyprzedaz@gmail.com) lub telefonicznie: 798782287 (p. Marek Sarnowski).
3. Sprzedającym może być każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia pod opieką osoby dorosłej. Szczególnie zapraszamy całe rodziny z dziećmi.
4. Sprzedający sami przygotowują swoje przedmioty do sprzedaży, pobierają pieniądze od kupujących i wydają towar. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane, wymieniane lub oddawane rzeczy i zawarte transakcje.
5. Nie ma obowiązku odprowadzenia podatku od przedmiotów sprzedanych na Wyprzedaży Sąsiedzkiej, jeśli sprzedawane przedmioty zostały nabyte przez Sprzedającego co najmniej pół roku wcześniej lub jeśli przedmioty są sprzedawane po cenie niższej od ceny zakupu.
6. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością sprzedającego oraz sprzedawane w ilościach detalicznych. Zachęcamy do sprzedaży przedmiotów używanych, nietrafionych prezentów, rękodzieła, zabawek, drobnych sprzętów sportowych, instrumentów, książek, elementów wyposażenia i dekoracji domu.
7. Sprzedający będą mieli możliwość przygotowania stanowiska od godziny 10:30 w dniu Wyprzedaży.
8. Sprzedający są proszeni o dokładne posprzątanie swojego stanowiska po Wyprzedaży.
9. Uczestnicy Wyprzedaży Sąsiedzkiej wyrażają zgodę na bezpłatne publikowanie wizerunku w materiałach informacyjnych o Wyprzedaży Sąsiedzkiej.
10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz