315830042 5495363737248304 6782546135868795916 n

Wielka charytatywna RYWALIZACJA DRUŻYN SPORTOWYCH z Legionowa i okolic DLA MAJKI

Maja to niesamowita, waleczna dziewczynka, która, jak się okazało po wielu badaniach i nieudanych diagnozach, ma genetyczny problem z produkcją koenzymu. Przyswaja go, ale nie produkuje, więc musi być suplementowana. Brzmi niegroźnie, ale schorzenie dokonało spustoszeń w jej organizmie. Maja potrzebuje również intensywnej rehabilitacji. Koszt jednego turnusu to ok 8 tys. zł, koszt miesięcznej kuracji to 250 zł, a aby zawalczyć o swoją sprawność, potrzebuje co najmniej 4 turnusów w roku i nieprzerwanej suplementacji.
W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu wielu ludzi zebraliśmy powyżej 6 tys. zł, co starczyło na sporę część jednego z turnusów.
Rodzice Mai – Anka i Tomek Rybiccy – to nasi przyjaciele. Biegają i kochają sport – to dla nich azyl, dzięki któremu ładują baterie, aby móc stawiać czoło tej trudnej sytuacji.
Chcielibyśmy kontynuować tę formę wsparcia dla nich, by znów w mikołajkowej atmosferze rywalizować sportowo jednocześnie integrować się przy okazji szlachetnego celu. Poznajmy lepiej, zobaczmy, że można spędzić czas na ściankach wspinaczkowych, które mamy „pod nosem”. Jeśli tego nie umiecie, to żaden problem. Akurat będzie okazja, aby to zmienić. W 7 LEVEL są spece, którzy w przystępny sposób wytłumaczą, co i jak.
Planujemy:
– zawody – wielka rywalizacja drużyn (wkrótce szczegóły, ale nie będzie bardzo trudno 😉 )
– szkolenia wspinaczkowe
– kącik rysowników dla dzieci
– kiermasz drobiazgów
– ciasto, kawa, herbata
– licytacje
-nagrody dla gości – atrakcyjne gadżety
Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka do puszek, z której dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Złotowianka.
Wstęp na samo wydarzenie: cegiełka – 10 zł. Zbiórkę zasilą także sprzedane na kiermaszu ciasta i bibeloty.
Podczas wydarzenia odbędą się zawody wspinaczkowo-sprawnościowe, gdzie będziecie mogli się wykazać.
Kto chce się szkolić ze wspinaczki w ogóle lub by wziąć udział w zawodach (harmonogram godzinowy w osobnym poście) – 50 zł za szkolenie od osoby + zbiórka do puszki za wstęp na ścianki.
Kto już umie i będzie chciał się wspinać lub brać udział w zawodach i wypożyczyć sprzęt –15 zł sprzęt + zbiórka do puszki za wstęp na ścianki.
Jeśli macie w domu zbędne i w dobrym stanie książki, płyty, zabawki, ozdoby świąteczne i inne rzeczy, które mogą zasilić kiermasz – weźcie je ze sobą.
Zabierzcie ze sobą dzieci, spędźmy fajny czas w fajnym miejscu, wymieńmy doświadczenia, podzielmy się sercem dla Majki Zjednoczmy się, dołóżmy swoją małą cegiełkę. Dla nas to drobiazg, dla Majki i jej rodziców to tak wiele…
Zachęcamy do włączenia się w wydarzenie, zachęcamy do jego wsparcia i promocji.
Postępy Majki możecie obserwować na jej stronie FB Majkowy Świat https://www.facebook.com/Majkowy-%C5%9Awiat-1523499034433533
Możecie też przekazać jej swój 1% lub darowiznę: https://www.facebook.com/…/pcb…/2576472155802877
Organizacja: Młody vs Stary https://www.facebook.com/mlodyvsstary
Kontakt z organizatorem: FB Monika Kosewska lub przez wiadomość do strony Młody vs Stary

Dodaj komentarz