300893878 182845447485886 1414563747909694860 n

Warsztat WRZEŚNIOWY BŁOGOSTAN

Lato to czas kolorów, smaków, spotkań, dalekich podróży, aktywnego spędzania czasu w naturze, celebracji życia, cieszenia się energią słońca, zabawy i radości. Po intensywnym czasie wakacji nadchodzi wrzesień, który rozpoczyna nieco spokojniejszy czas jesieni. To okres, który sprzyja wyciszeniu, refleksji, przygotowujący nas do zimowego odpoczynku.
Wrzesień zaprasza nas do zauważenia duchowego aspektu życia oraz nas samych. Symbolika września oznacza ponowne skupienie się na wewnętrznej mocy. Używając swojej wewnętrznej energii, możesz być w stanie osiągnąć wiele rzeczy w swoim życiu, dlatego wrzesień to właściwy czas na dokończenie rozpoczętych działań, poszukanie głęboko w sobie tego, co jeszcze wymaga uzdrowienia, przyjrzenie się temu, kim jesteś i co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne.
Warsztat WRZEŚNIOWY BŁOGOSTAN to zaproszenie, aby wyjść z głowy i zrobić to, co jest najlepsze dla serca – zadbać o siebie, podarować sobie uczucie rozluźnienia i komfortu, którego potrzebujemy na co dzień, żeby móc dzielić się ze światem tym, co w nas najpiękniejsze.
Jest to okazja do „wylądowania” po intensywności lata, wejścia w kontakt ze swoim ciałem, połączenia się z naturą i przestrzenią serca, w której kryje się natchnienie, kolorowe marzenia, pomysły na ich realizację, wskazówki, podpowiedzi i inspiracja.
Miejsce warsztatu to magiczny ogród, w którym przyroda pomaga odpocząć, odetchnąć i pozbyć się wewnętrznych napięć.
Co zadzieje się w trakcie?
Ceremonialny napój kakao rozgrzeje nas od środka i wprowadzi w przestrzeń serca, a delikatny szum drzew i śpiew ptaków otuli spokojem. Wejdziemy w przyjemny stan relaksacji, w którym łagodny oddech oprowadzi nas po naszym wewnętrznym wymiarze. Połączymy się z naszym energetycznym potencjałem i mocą kreacji. Stworzymy wizualną reprezentację „skarbów”, które odkryjemy wewnątrz, żeby zamanifestować w życiu to czego naprawdę pragniemy.
Program warsztatów:
🔸 Boso na trawie – łagodne ćwiczenia rozciągające i mobilizujące energię w ciele.Na przywitanie wykonamy kilka prostych ćwiczeń, żeby obudzić ciało, usprawnić przepływ płynącej w nim energii, zrzucić napięcia zgromadzone w czasie całego tygodnia i ugruntować się w ciele.
🔸 Krąg powitalny z kakao.Krąg to przestrzeń, w której możemy się poznać i wypowiedzieć intencję na warsztat. Wyrazimy to, co chcielibyśmy, aby zapracowało dla nas, w naszej wspólnej przestrzeni. Intencja to potężne narzędzie, które ukierunkowuje naszą uwagę oraz świadome i podświadome wybory i działania, tak, aby zrealizować nasze pragnienia. Ceremonialny napój z ziaren kakao wprowadzi nas w przyjemny stan miękkość bycia, czucia, klarowności.
🔸 Wyciszająca sesja oddechowa połączona z aromaterapią. Za pomocą techniki oddechu połączonego wejdziemy w głęboki stan relaksacji, zanurzymy się w doznaniach płynących prosto z ciała. Skontaktujemy się z subtelną przestrzenią naszego serca, aby osiągnąć stan koherencji. Przyjemny zapach olejków eterycznych przyniesie spokój i uczucie błogostanu.
🔸 Praca z kartami MOC LASU. Karty ułatwią nam wejście w świat wyobraźni i połączenie się z podświadomością, która komunikuje się z nami za pomocą piktogramów. Karty mogą otworzyć w nas zupełnie nowe przestrzenie, pełne wizji, wskazówek i pomysłów.
🔸 Sesja relaksacyjna z koncertem mis tybetańskich.Misy mają uzdrawiające działanie, ich wibracje wnikają głęboko, nie tylko w nasze ciało, ale też duszę – oczyszczając, uzdrawiając i harmonizując.
🔸 Praca twórcza. Będziemy tworzyć „leśne” obrazy nawiązujące do naszej medytacyjnej podróży, aby utrwalić to, czego doświadczyliśmy.
🔸 Refleksje. Podzielenie się wrażeniami, wglądami, podsumowanie, wnioski.
Data: 10 września, godz. 11-14
Lokalizacja: Aleksandra Głowackiego 6, Legionowo,
Koszt: 250 zł
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Rejestracja na warsztat po wpłacie zaliczki.
Więcej informacji: kontakt@studioaromaterapii.pl
Tel. 696 087 801

Dodaj komentarz