Spotkanie emerytów w „Piekiełku”
Szanowni Państwo zapraszamy serdecznie na spotkanie w Naszym „PIEKIEŁKU”. Wejściówki jutro tj. 25.10 (od 15.00 do 18.00) oraz w czasie pracy biura 27.10 i 7.11 do odebrania w biurze. Pozdrawiamy serdecznie.
Szanowni Państwo zapraszamy serdecznie na spotkanie w Naszym „PIEKIEŁKU”. Wejściówki jutro tj. 25.10 (od 15.00 do 18.00) oraz w czasie pracy biura 27.10 i 7.11 do odebrania w biurze. Pozdrawiamy serdecznie.