plakat A3

Spotkanie autorskie z Urszulą Pieńkowską

Początek maja to jak co roku wielkie święto bibliotek i bibliotekarzy. 8 maja rusza Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest „Moja, Twoja, Nasza BIBLIOTEKA!”. I właśnie w ramach super tygodnia bibliotek chcielibyśmy gorąco zaprosić Państwa na spotkanie z autorką kryminałów, Urszulą Pieńkowską.
Urszula Pieńkowska jest nie tylko pisarką, mamą i kobietą wielu talentów, ale również naszą sąsiadką. Spotkajmy się więc w Naszej BIBLIOTECE i spędźmy wspólnie niezapomniany wieczór.
Urszula Pieńkowska swoją przygodę z pisarstwem zaczęła dość późno. Po ukończeniu studiów prowadziła własną działalność gospodarczą, a także pracowała na etacie. Pisać zaczęła w wieku czterdziestu i czterech lat, spełniając swoje odwieczne marzenie. Z natury pozytywna i wesoła, wyznaje teorię, że świat jest raczej szary niż czarno-biały, a w każdym człowieku istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy. Prywatnie Autorka jest szczęśliwą mężatką z dwudziestopięcioletnim stażem i matką dorosłej już Asi. Mieszka w okolicach Warszawy nad Jeziorem Zegrzyńskim.
Zachęcamy gorąco do przeczytania książek Urszuli Pieńkowskiej, które można wypożyczyć w Bibliotece w Wieliszewie. Kryminalna zagadka połączona z charakterystyczną dla autorki dawką humoru sprawia, że książki z serii „Zaufaj i podążaj” czyta się z zapartym tchem i z zaskoczeniem dociera się do ostatniej strony.

Na spotkanie autorskie z Urszulą Pieńkowską zapraszamy 12 maja w piątek o godz. 19.00 do Biblioteki Gminnej w Wieliszewie, ul. Janusza Kusocińskiego 1 (budynek SP 2, wejście od ul. Solidarności).

Dodaj komentarz