slub doskonaly 1200

„Ślub doskonały” – przebojowy spektakl komediowy w Sali Klenczona

Twórcy tytułów „Mayday 2”, „Szalone Nożyczki” oraz „Pomoc Domowa” zapraszają w sobotę 22 października o godz. 17 do Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie na najnowszą odsłonę spektaklu pt. „Ślub doskonały” w reż. Rafała Sisickiego. To jedna z najpopularniejszych komedii Robina Hawdona, wystawiana w 30 krajach i 20 językach, począwszy od scen Brodwayu.

W 7-osobowej obsadzie doskonale znane twarze i nazwiska: Michał Milowicz / Daniel Józek „Qczaj”, Agnieszka Kaczorowska-Pela / Edyta Herbuś, Anna Gzyra / Magdalena Górska, Daria Zawratyńska, Magdalena Waligórska/ Olga Borys, Mateusz Łapka / Filip Orliński, Marcin Mroczek/ Rafał Mroczek. Bilety w cenie 80 zł (do końca września) i 95 zł (od 1 października) dostępne od piątku 9 września na www.ok.wieliszew.pl (zakładka KUP BILET) oraz w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (godz. pracy kasy).

Czas trwania spektaklu: ok 2 godziny (w tym przerwa).
Produkcja: Teatr Fabryka Marzeń
Odwieczna walka serca z rozumem. W dniu ślubu w głowach bohaterów pojawiają się pytania i wątpliwości: małżeństwo z rozsądku i pod społeczną presją czy wizja szczęścia i spełnienia w prawdziwej miłości? Wartka akcja, błyskotliwe dialogi, pełen wachlarz emocji oraz wyborne aktorstwo gwarantuje doskonałą rozrywkę i świetnie spędzony czas. Zapraszamy!

Dodaj komentarz