x42224.jpg.pagespeed.ic .O56R1fE46Y

Powtórka z Kina Otwartego

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie filmem „Johnny” Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zdecydowała się powtórzyć seans w listopadzie.

Dramat biograficzny „Johnny” opowiada o życiu niezwykłego człowieka, księdza Jana Kaczkowskiego (w tej roli Dawid Ogrodnik), organizatora i dyrektora Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Film skupia się na historii relacji księdza Kaczkowskiego z jednym z jego podopiecznych, Patrykiem Galińskim (Piotr Trojan).
„Johnny” to poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę” (materiały dystrybutora).

Jeśli chodzi o gościa po seansie, to pozwolicie, że jeszcze trochę potrzymamy Was w niepewności…

Wziąwszy pod uwagę Państwa oczekiwania odnośnie do dystrybucji zaproszeń, podjęliśmy decyzję, że tym razem bezpłatne wejściówki na seans (max 2 na osobę) będzie można otrzymać jedynie poprzez rezerwację drogą e-mailową.

Zainteresowane osoby prosimy o e-mail zawierający imię i nazwisko* oraz liczbę wejściówek (1 lub 2), wysłany najwcześniej 7 listopada o godzinie 12:00 na adres: animacja@pik.legionowski.pl. Zgłoszenia wysłane przed tym czasem nie będą brane pod uwagę. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Rezerwacja wejściówek zostanie potwierdzona mailem zwrotnym. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki
*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce „O nas” na stronie: www.pik.legionowski.pl.

Odbiór zarezerwowanych wejściówek będzie możliwy od 14 do 22 listopada 2022 r. w godzinach pracy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia.

Zapraszamy! 23.11.2022 r. (środa!), godz. 19:00, kino Helios Legionowo (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c)

Dodaj komentarz