x42449.png.pagespeed.ic .ac46N sRi9

„Pogaduchy o książkach” w Poczytalni

Zapraszamy wszystkich lubiących pogaduchy o książkach na kolejne spotkanie naszego klubu czytelniczego!

Tym razem spotkamy się w sobotę 21 stycznia o godz. 16:00 (Poczytalnia, I piętro). Głównym tematem spotkania będzie książka „Oddaj albo giń” L. Olgi Rudnickiej, ale porozmawiamy też o innych pozycjach, które w ostatnim czasie przypadły do gustu uczestnikom. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz