„Pogaduchy o książkach” ~ spotkanie miłośników czytania
Już w następną sobotę, 17 czerwca, kolejne „Pogaduchy o książkach”. Jak zwykle o 16.00, jak zwykle na I piętrze Poczytalni. Pamiętajcie, że sugerowane lektury nie są obowiązkowe – każdy zaproponowany na spotkaniu tytuł jest mile widziany ![]()
![]()