Piknik nad wodą
W imieniu Sołtysa wsi Izbica Pani Iwony Kolon- Pierzchały oraz Rady Sołeckiej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w PIKNIKU NAD WODĄ, który odbędzie się 9 września na placu przy ulicy Szczupakowej. To doskonała okazja, aby spędzić czas w naszej gminie. 



Plan wydarzenia:
Do zobaczenia 9 września! 

