2022 06 26 szum drzew

Koncert zespołu Szum drzew pod szyldem Rock w MOK

26 czerwca, godz. 19.00
sala MOK Legionowo, ul. Norwida 10
Koncert zespołu Szum drzew
pod szyldem Rock w MOK

wstęp – 10 zł – tylko w dniu koncertu

SZUM DRZEW to zespół złożony z trojga zawodowych muzyków mieszkających w Warszawie i okolicach. Powstał w listopadzie 2019 r., ale dopiero w 2022 r. rozpoczął swoją działalność dla szerszej publiczności.
Stylistyka zespołu ewoluowała od akustycznego etno do nowoczesnej elektronicznej mieszanki popu z domieszką rocka. Ciężko nazwać styl muzyczny, który gramy. Uważamy, że jest to nowy i jeszcze nigdzie niesłyszany gatunek muzyczny. Najbardziej można go zakwalifikować do electro etno pop. W sierpniu 2020 r. skończyliśmy pracę nad naszą debiutancką płytą „Kolorowanka”.
Znamy swój cel, który zakłada dotarcie do naszych odbiorców – mogą nimi być nastolatkowie, którzy szukają swojego ja, jak i w pełni ukształtowani słuchacze. Muzyka, którą gramy zalicza się raczej do sfery niszowej, ale może też zaistnieć w komercji.
Pomysł na nazwę zespołu wymyślił jeden z członków, podczas porannego spaceru po parku. Doznał, jak to określił, błogiego stanu, który przychodzi przy obcowaniu z naturą. Usłyszał szum drzew.

Dodaj komentarz