Kobieta w naturze
Przeczytaj i zaproś koleżankę lub przyjaciółkę ![]()
Chociaż równonoc wiosenna i plecenie wianków już za nami, kto powiedział, że nie możemy podarować sobie jeszcze trochę magii i zabawy
.
Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie do mojego Rodzinnego Eko Zakątka do Zabłocia, gdzie razem będziemy wić wianki, a@Helena Kotowska /przepraszam nie mogę jej oznaczyć/ przyozdobi nasze oczy w kolorowe, roślinne wzory ![]()
Kwiaty nawłoci właśnie rozchylają swoje pączki, a wianki z nich są wyjątkowo bajeczne, do tego dodamy trochę kolorowego zatrwianu i leśnych ziół. A, wszystko to będzie się działo na łonie brzozowego lasku ![]()
Jutro opublikuje wydarzenie, z którego dowiecie się szczegółów.
Zarezerwujcie sobie piątkowy wieczór ![]()
Zdjęcie na plakacie: Julita Maria Wiśniewska