inblue scaled

In blue” – plenerowy spektakl familijny Teatru Akt oraz warsztaty w Parku Świętojańskim

Połączenie teatru pantomimy, tańca, cyrku i happeningu – wraz z Powiatową Instytucją Kultury i Teatrem Akt zapraszamy do podróży w krainę wyobraźni, w którą wyruszymy wraz z głównym bohaterem. Spotkamy w nim nimfy, syreny, koniki wodne i inne baśniowe stwory. Fantazyjna podróż będzie również okazją do udziału w warsztatach, w trakcie których stworzymy inspirowane światem wodnym obrazy – liryczne i spokojne jak wodna toń, rwące jak strumień a czasem gwałtowne jak wzburzone morze. Będzie to kolejna z kulturalnych atrakcji organizowanych tego lata w ramach projektu „Co powie ryba – w dorzeczu trzech rzek”.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na spotkanie z baśniowymi i rzeczywistymi wodnymi stworzeniami, m.in. nimfami i konikami morskimi.
Przedstawienie „In Blue” Teatru Akt (znanego osobom, które brały udział w odsłonięciu Mikrokosmosu Prawieku na legionowskim rynku w grudniu 2021 r.) to połączenie teatru pantomimy, tańca, sztuki cyrkowej i happeningu.
„Pierwotna wersja spektaklu została przygotowana specjalnie na okazję Europe on Water Festival w Istambule – Europejskiej Stolicy Kultury” (https://teatrakt.pl/spektakle/in-blue/).

„In Blue”, plenerowy spektakl familijny (czas trwania: 50 min): 5 sierpnia 2022 r., godz. 19.00, Park Świętojański w Wieliszewie

Spektakl jest bezpłatny.

Spektakl stanowi element projektu „Co powie ryba? – w dorzeczu trzech rzek” realizowanego w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Zalew Zegrzyński.

Dodaj komentarz