I ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY WIELISZEW PAWŁA KOWNACKIEGO
Zapraszamy na ![]()
I ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY WIELISZEW PAWŁA KOWNACKIEGO![]()
![]()
17-18 grudnia
Sala koncertowa im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie
Zapisy: www.chessmanager.com, www.chessarbiter.com
Organizatorami turnieju jest Wieliszewski Klub Szachowy Dwie Wieże i Gmina Wieliszew.
Więcej szczegółów i regulamin turnieju:
https://wieliszew.pl/…/i-swiateczny-turniej-szachowy-o…