74602

Charytatywny Bieg z książką

Wszystkich rozleniwionych po zimie informujemy, że najwyższa pora rozpocząć ćwiczenia i przygotowania do najbardziej wymagającej fizycznie aktywności okołoczytelniczej…
Równo za miesiąc, 24 kwietnia, czeka nas Bieg z Książką! Oczywiście mamy do tego pewien mały, malutki, maleńki – naprawdę – twist: zapraszamy uczestników do fantazyjnego przyodziania swojej atletycznej (niechybnie) sylwetki w strój upodabniający do postaci z bajki.
Czy w tym roku pobiegnie z nami Kopciuszek? Calineczka? Rodzina misiów, uciekająca przed Złotowłosą? Wszystko jest możliwe.
Tegoroczny Bieg z Książką to oczywiście tylko jedna z wielu aktywności przeprowadzanych przy okazji X Biegu Wojciechowego, organizowanego przez SIS Spółka z o.o.. O ile jednak Bieg Wojciechowy to twarda rywalizacja mająca na celu wyłonienie najszybszych biegaczy, tak nasz bieg z Książką stawia przede wszystkim na styl, otwartość, dobrą zabawę… I wielkie serca bijące w piersiach mieszkańców Serocka. W tym roku biegniemy charytatywnie dla Oli i Mai – i mamy nadzieję, że też pobiegniecie z nami.
Zapisy do biegu przyjmowane będą od godziny 10:00 w dniu wydarzenia, sam zaś bieg rozpocznie się o 11:45.
Nie ma ograniczeń wiekowych – pobiec może każdy!
Poza biegiem organizujemy również charytatywny kiermasz książek, na którym znaleźć można będzie wiele ciekawych pozycji dla czytelników w każdym wieku, cały zaś dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na rzecz Oli i Mai, czarujących pociech, którym dedykujemy tegoroczny Bieg.

Dodaj komentarz