„Być słońcem dla wszystkich” – koncert zespołu Dwa Kolory
4 marca, godz. 19.00
sala widowiskowa w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
„Być słońcem dla wszystkich”
koncert zespołu Dwa Kolory
gościnnie:
Zespół Tańca Ludowego PROMYKI z Wieliszewa
Studio Tańca i Piosenki SZACHRAJ
sala widowiskowa w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
„Być słońcem dla wszystkich”
koncert zespołu Dwa Kolory
gościnnie:
Zespół Tańca Ludowego PROMYKI z Wieliszewa
Studio Tańca i Piosenki SZACHRAJ
wstęp wolny
Marcowym koncertem polsko-ukraiński zespół Dwa Kolory podsumuje pięć lat swojej działalności. Dwa Kolory gromadzą regularnie liczną publiczność tak w salach koncertowych, jak i na plenerowych imprezach. Jest to grupa rozpoznawalna nie tylko w legionowskim powiecie, z którego się wywodzi, ale i w środowiskach kultywujących tradycje polskiego, ukraińskiego i białoruskiego folkloru – bywa bowiem często na folklorystycznych festiwalach i przeglądach w całej Polsce, przywożąc z nich znaczące trofea w postaci nagród i wyróżnień.
Tym razem wystąpi w towarzystwie młodych artystów z Zespołu Tańca Ludowego Promyki (Wieliszew) oraz ze Studia Tańca i Piosenki Szachraj
Tym razem wystąpi w towarzystwie młodych artystów z Zespołu Tańca Ludowego Promyki (Wieliszew) oraz ze Studia Tańca i Piosenki Szachraj