Bezpieczni w lesie ~ bezpłatny kurs samoobrony
BEZPIECZNI W LESIE
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Certyfikowany Kurs Podstaw Samoobrony dla Kobiet i Mężczyzn ![]()
![]()
realizowany pod patronatem
Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.
![]()
Pierwsze zajęcia już
czerwca o godz. 18.30.
uprawiasz jogging?
jeździsz na rowerze?
spacerujesz po lasach?
biegasz z psem?
Ten kurs jest dla Ciebie!
Nauczymy Cię jak czuć się bezpiecznie będąc samemu w plenerze!
Zapisz się dzisiaj przez link:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdvo0G9aaw…/viewform…
Spotykamy się 5 czerwca o godz. 18.30 pod halą OSiR w Chotomowie, ul. Partyzantów 124 A.
![]()
![]()
Każdy uczestnik otrzyma koszulkę okolicznościową oraz praktyczny gadżet do samoobrony ![]()
![]()
![]()