Powiatowe organizacje senioralne ~ Klub Seniora Amicus

Klub Seniora ~ Legionowskie Stowarzyszenie Amicus 

Z początkiem października 2018 przy Parafii Matki Bożej Fatimskiej, w siedzibie Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus został uruchomiony Klub Seniora. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 i chętnie przyjmie pod swój dach każdą zainteresowaną osobę, która ukończyła 60 rok życia.

Brak opisu.

Zdjęcie przedstawia budynki od lewej Klubu Seniora Amicus i Warsztatu Terapii Zajęciowej – fot. Iwona Wymazal

Brak opisu.

Zdjęcie przestawia wejście do Klubu Seniora „Amicus”

Miejsce to powstało z myślą o osobach starszych, ich potrzebach oraz zainteresowaniach. Każdy z seniorów, który zdecyduje się dołączyć do tegoż oto klubu będzie mógł w sposób twórczy spędzać swoje wolne chwile, nieustannie rozwijać zdobyte już wcześniej umiejętności, poszerzać zakres swoich zainteresowań, a przede wszystkim znaleźć kompana do rozmowy oraz wymiany poglądów. Nic tak nie podnosi na duchu jak idealny partner do dyskusji!

Klub Seniora – Legionowskie Stowarzyszenie Amicus

Zdjęcie przedstawia seniorów uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Klub Seniora Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus – Fot. Klub Seniora Amicus

Dodatkowo warto wspomnieć, że w tym o to Klubie Seniora organizowane są przeróżne wydarzenie. Mowa tu o spotkaniach z ciekawymi ludźmi, poradach lekarskich, konsultacjach prawniczych oraz wspólnych wyjazdach do kina czy teatru. Oprócz tego, każdy z seniorów może wziąć udział w przeróżnych zajęciach, takich jak lekcje angielskiego czy warsztaty z obsługi komputera. Można powiedzieć, iż klub ten jest idealnym miejscem dla osób, które „NIE MAJĄ CZASU NA STAROŚĆ!”.

Adres organizacji:
ul. Orląt Lwowskich 8
05-119 Legionowo

Tel: +48 576 050 115

Strona internetowa Klubu Seniora: https://ksamicus.pl/

Strona na Facebook’u: https://www.facebook.com/people/Klub-Seniora-Amicus/100068604866458/?locale=hi_IN&paipv=0&eav=AfbsU_71US3YKMwEpjkgUIm71heLRmrpc3JVYpPjtklc8weuzbEAcJ9uteR2km64rQQ&_rdr

belka seniorzy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn