Ceramika inspiruje, bawi i łączy pokolenia

Fundacja Wylepiarnia zaprasza do udziału w projekcie pt.: „Ceramika inspiruje, bawi i łączy pokolenia 10 gmin Mazowsza”.

Projekt jest efektem wygrania konkursu grantowego z Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, w którym Fundacja wzięła udział. Jest to projekt wielopokoleniowy skierowany do mieszkańców 10 gminy Mazowsza: Wieliszew, Legionowo, Serock, Nasielsk, Nieporęt, Jabłonna, Pomiechówek, Strzegowo, Sulejówek, Jadów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązuje ilość miejsc i zapisy poprzez rezerwację na stronie fundacji www.wylepiarnia.pl

Założyciele Wylepiarni od ponad 10 lat zajmują się ceramiką i prowadzeniem warsztatów. Po założeniu Fundacji swoje działania skierowali na edukację dzieci i dorosłych.

Fundacja przeprowadzi warsztaty międzypokoleniowe w ramach działania: Kultura łączy pokolenia. W warsztatach będą mogły wziąć udział 15osobowe grupy (7 dzieci, 5 dorosłych i 3 seniorów). Zostanie wykonanych kilka prac ceramicznych, które będą malowane farbami ceramicznymi firmy Mayco.

Zadanie publiczne pn. (ceramika inspiruje, bawi i łączy pokolenia 10 gmin Mazowsza) dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

10 gmin plakat

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn