1,5% lokalnie – Stowarzyszenie Młodych Fizjoterapeutów YEAP Polska

Europejskie Stowarzyszenie to od 2006 roku Organizacja Pożytku Publicznego. Na przestrzeni już kilkunastu lat swojej działalności z organizacji Studenckiej przeobraziła się w organizację, która pomaga nie tylko im ale i chorym potrzebującym wsparcia medycznego.

Stowarzyszenie to przede wszystkim grupa osób posiadających doświadczenie i sukcesy w realizacji działań statutowych, między innymi takich jak: organizacja konferencji i olimpiad naukowych, spotkań tematycznych, kursów doszkalających i imprez integracyjnych oraz tworzenie bazy staży i praktyk zawodowych. To także osoby mające na swoim koncie udane negocjacje z producentami sprzętu rehabilitacyjnego i organizatorami szkoleń, których efektem są upusty cenowe na zakup sprzętu specjalistycznego i materiałów użytkowych oraz szkolenia dla członków organizacji.

Stowarzyszenie zbiera fundusze dla każdego kto ma problem ze swoim zdrowiem i potrzebuje rehabilitacji lub leczenia. Jeśli chcecie wesprzeć je w realizacji celów statutowych lub wspomóc bliską Wam osobę, możesz skontaktować się ze stowarzyszeniem lub w zeznaniu podatkowym wpisać jego  KRS:

0000231536

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn