Storytelling narzędziem promocji organizacji

Stowarzyszenie BORIS zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie on-line „Kim jest twoja organizacja? Jaka jest jej opowieść? – opowiadanie historii (storytelling) jako narzędzie promocji organizacji”.

Dla kogo:
Dla przedstawicieli / przedstawicielek podmiotów ekonomii społecznej (w tym organizacji pozarządowych), które budują swoją markę osobistą lub chcą rozwijać relacje z otoczeniem.
Zakres szkolenia:
Storytelling to tworzenie opowieści, która angażuje odbiorców/odbiorczynie, pozwala lepiej zrozumieć daną sytuację, organizację czy też osobę. Sztuka opowiadania nie jest zjawiskiem nowym. Historie były z nami od zawsze, to w ten sposób przekazywano zdobytą wiedzę kolejnym pokoleniom. Opowiadanie historii pozwala na przedstawienie informacji w sposób ciekawy, emocjonalny i zapadający w pamięć. Storytelling często jest nazywany też marketingiem narracyjnym i jest wykorzystywany przez wiele podmiotów do promocji czy budowania marki lub relacji z klientami/odbiorcami (PR).
Korzyści ze szkolenia:
Osoby, które wezmą udział w szkoleniu będą:
● lepiej rozumiały istotę narracji w budowaniu relacji,
● znały elementy kluczowe dla dobrej opowieści,
● potrafiły wybrać historie, które przyciągają,
● wiedziały jak przygotować się do opowiadania o swojej organizacji i o sobie jako reprezentantce/reprezentancie organizacji.
Forma: on-line z wykorzystaniem elementów warsztatowych. Potrzebna będzie możliwość włączenia mikrofonu i kamery. Podczas warsztatu osoby uczestniczące będą mogły doświadczyć, czym jest opowieść strategiczna i przećwiczyć fragmenty opowiadania o sobie i swojej organizacji.
Informacje o trenerce:
Szkolenie poprowadzi Anna Jantos. Na co dzień pracuje w Centrum Komunikacji Społecznej, gdzie współpracuje z mieszkańcami i samorządem w sprawie inicjatyw lokalnych i partycypacji. Jest opowiadaczką historii. Prowadzi warsztaty sztuki opowiadania, storytellingu oraz pisania kreatywnego. Członkini zespołu opowiadaczy/opowiadaczek Grupa 501. Trenerka w procesie edukacji w Szkole Trenerskiej sTOP.
LINK DO ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE https://forms.gle/PmyDfuMzVJ3AEHfs5
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn