Zakup wyposażenia dla OSP Wieliszew

Koło Gospodyń Wiejskich Etatowe Kury Domowe serdecznie zapraszają do włączenia się w naszą ważną inicjatywę społeczną, która ma na celu wsparcie zbiórki dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliszewie. Nasza lokalna jednostka OSP od ponad stu lat pełni niezastąpioną rolę w ochronie naszych mieszkań, mienia przed zagrożeniami pożarowymi, wypadkami i innymi sytuacjami kryzysowymi oraz ważną społeczna role wychowawcy młodzieży.

Obecnie stają przed niezbędną potrzebą wyposażenia swojej nowej strażnicy, która odgrywa kluczową rolę w naszym społecznościowym systemie bezpieczeństwa. Ich strażnica już niedługo zostanie oddana do użytku lecz potrzebuje nowego wyposażenia, aby nasi bohaterowie mogli efektywniej pełnić swoją służbę. W związku z tym organizujemy zbiórkę charytatywną, aby wspólnie zebrać środki na zakup niezbędnego wyposażenia do budynku takiego jak:

  • szafki strażackie do szatni brudnej
  • szafki strażackie do szatni czystej
  • wyposażenie do pomieszczenia socjalnego
  • stoły i krzesła oraz niezbędne wyposażenie do sali szkoleniowej
  • regały do magazynu zapasowego sprzętu
  • wyposażenie pomieszczenia dyspozytorni

Każda kwota jest cenna i przyczyni się do osiągnięcia naszego celu. Nawet najmniejsza darowizna pomoże nam w realizacji projektu.

Pomóż nam dotrzeć do jak największej liczby ludzi, udostępniając informacje o naszej zbiórce na mediach społecznościowych i w swoim otoczeniu.

Nasza Ochotnicza Straż Pożarna jest tam dla nas w każdej sytuacji, teraz czas, abyśmy byli tam dla nich. Razem możemy uczynić naszą społeczność jeszcze bezpieczniejszą i silniejszą.

Niech to będzie dowód na naszą jedność i solidarność. Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

Wesprzyjmy naszą Ochotniczą Straż Pożarną w Wieliszewie i razem zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn