Potańcówka Podmiejska – nowy termin

W związku ze słabą sytuacją pogodową, Potańcówka Podmiejska, zaplanowana na 28 lipca została odwołana. Jednak nic straconego – impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Widzimy się (i tańczymy!) 6 sierpnia o godz. 18:00 w kawiarni kulturalnej la Bottego di Bri, przy ul. Jana Kazimierza 295 w Stanisławowie Pierwszym.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

Krótko o projekcie:
Głównym celem zadania jest zaangażowanie mieszkańców gminy Nieporęt, jak i całego powiatu legionowskiego, w tym także seniorów, do aktywnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu oraz integracji. Zorganizowane zostaną dwie potańcówki – jedna na początek, druga na koniec wakacji. Podczas zabawy na świeżym powietrzu wszyscy z pewnością będą się świetnie bawić, a przy okazji będzie możliwość nauczenia się zapomnianych tańców jak fokstrot czy polka. Inicjatywa jest ważna dla społeczności lokalnej, gdyż projekt wzmocni aktywność lokalnych mieszkańców i stworzy przestrzeń do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Partnerem projektu jest Koło Gospodyń Wiejskich w Nieporęcie „W Rumiankowym Ogrodzie”, które zaprezentuje się podczas wydarzenia w lokalnych strojach i porwie uczestników do tańca.

nowa stopka

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn