Osobowość roku

Plebiscyt „Osobowość Roku Mazowsza 2022”

Początek nowego roku to czas podsumowań i refleksji na temat tego co się wydarzyło w poprzednim roku. Był to trudny rok. Po okresie epidemii COVID19 i lockdown’ów wydawało się, że wracamy do normalności. Jednak w lutym na wschodzie rozpoczęła się agresja Rosji na Ukrainę, największy konflikt zbrojny w Europie od czasów II Wojny Światowej. Znów mieszkańcy naszego kraju musieliśmy się mierzyć z nowymi wyzwaniami, które wcześniej były nam obce. Pomimo tego wiele osób podejmowało w 2022 r. różnego rodzaju wyzwania i wysiłki zmierzające do rozwoju swojej działalności, regionu, czy społeczności lokalnej. Warto nagrodzić nominacją do tytułu Osobowość Roku tych, którzy szczególnie zasłużyli się w minionych dwunastu miesiącach.

W tym roku po raz kolejny regionalne redakcje wydawnictwa Polska Press zapraszają do udziału w konkursie Osobowość Roku 2022. Czytelnicy będą mogli wybrać w każdym z województw laureatów w pięciu kategoriach:

– Kultura,

– Działalność społeczna i charytatywna,

– Biznes,

– Polityka, samorządność i społeczność lokalna,

– Nauka

Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

Zapraszamy do zapoznania się z nominowanymi do nagrody z powiatu legionowskiego. Są to osoby działające od lat na rzecz zrównoważonego rozwoju naszego regionu. W plebiscycie mamy zarówno przedstawicieli naszego samorządu, organizacji pozarządowych, jak i przedsiębiorców prowadzących od lat działalność w naszym powiecie. Doceńmy działalność tych osób na rzecz dobra wspólnego i nagrodźmy ich naszymi głosami. Sylwetki nominowanych z powiatu legionowskiego znajdziecie na stronie  Polska News:

https://polskanews.pl/osobowosc-roku-2022-zaglosuj-na-osoby-ktore-zasluzyly-sie-dla-regionu-i-lokalnej-spolecznosci-lub-zglos-propozycje-nominacji-do/ar/c1-17171915?fbclid=IwAR2iFkocp7jEcFFf4EhDgt5AmbKEx9s1qszqeD19uXNUGSC8RVeX90Jjc44

Głosowanie internautów trwa do 23 lutego 2023 r., do godziny 21.00. Osoby z największą liczbą głosów będą miały szansę wziąć udział w ogólnopolskiej gali Osobowość Roku 2022 r.

Zapraszamy do udziału w głosowania i wspierania osobowości powiatu legionowskiego 2022!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn