Akcja charytatywna LET CHILDREN LIVE

Zapraszamy do udziału w zbiórce prowadzonej przez Wojciecha Zielińskiego pod hasłem LET CHILDREN LIVE (tłum. pol. POZWÓL DZIECIOM ŻYĆ).

Oto słów kilka o akcji od Wojciecha Zielińskiego:

jako mieszkaniec podwarszawskiej gminy Jabłonna niniejszym, postanowiłem nie marnować swojego potencjału osoby publicznej i w odruchu serca chcę wesprzeć lokalnie (gmina Jabłonna) nasze dzieci, których rodzice nie są najlepiej sytuowani oraz napływające do nas dzieci z Ukrainy, z powodu tragedii, która ma miejsce obecnie w ich kraju. W tym celu inicjuję akcję zbiórki charytatywnej na zrzutka.pl pod hasłem LET CHILDREN LIVE. Jak również, przy okazji moich koncertów na terenie naszego kraju organizuję „żywą” zbiórkę wśród publiczności.

Tym razem, potencjalnych darczyńców chcę nagrodzić drobnym upominkiem w postaci mojej autorskiej płyty THE HEART OF SPIDER, opatrzonej okazjonalną naklejką z umieszczoną na niej nazwą akcji na tle flagi polskiej i ukraińskiej. Upominek będzie przysługiwał darczyńcom, którzy wpłacą od 25,00 PLN wzwyż. Na ten cel mam przeznaczone 720 egzemplarzy płyty.

Na mocy zawartego porozumienia stron, raportowaną dystrybucją tak zebranych środków zajmuje się (również lokalna)

Fundacja „LUPUS” KRS 0000608338, ul. Modlińska 2, 05-101 Skierdy, NIP: 5361922752 w osobie jej Prezesa Pani Magdy Kozłowskiej (tel. +48 666 656 555).

O upominku…

Na moją prośbę o pomoc przy przesyłaniu upominków zareagowała w sposób perfekcyjny firma InPost, która zdecydowała odstąpić od naliczania opłat związanych z wysyłką 720 egzemplarzy płyty, jednocześnie stając się pierwszym Super Darczyńcą.

Niniejszym, osobiście będę stosował dwie drogi wysyłki upominków InPostem:

  1. z Paczkomatu na adres odbiorcy
  2. z Paczkomatu do Paczkomatu

W obu przypadkach Szanowni Darczyńcy proszeni są o przekazanie mi na adres wojciechzielinski@wojciechzielinski.eu:

  • imienia i nazwiska (nazwa firmy),
  • numeru telefonu,
  • adresu pocztowego odbiorcy,
  • adresu i numeru paczkomatu InPost, gdzie chcą odebrać przesyłkę (droga nr 2.)

LINK do akcji charytatywnej:

https://zrzutka.pl/4np6t5

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn