Wypożycz rower i jedź!

Jeśli jesteście fanami jazdy na dwóch kółkach, ale nie posiadacie swojego jednośladu, Miasto Legionowo po raz kolejny daje Wam możliwość wybrania się na wycieczkę rowerową okolicznymi ścieżkami.

W Arenie Legionowo już od piątku 8 kwietnia macie możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów i Punktu Informacji Turystycznej, który działa od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-18:00.

Do dyspozycji mieszkańców i turystów udostępnionych zostało 94 dobrej jakości, specjalnie oznakowanych rowerów w tym 13 rowerów dziecięcych. Ponadto 18 rowerów zaopatrzonych jest w foteliki dla dzieci, a 4 rowery mają zamontowane wózki (przyczepki) do przewożenia dzieci. Do rowerów dopożyczyć można kaski, zapinki i kamizelki odblaskowe.

W Punkcie Informacji Turystycznej znajdują się foldery oraz ulotki prezentujące lokalne atrakcje turystyczne i rekreacyjne oraz mapy szlaków rowerowych.

Rowery można wypożyczyć bezpłatnie za okazaniem dokumentu tożsamości (ze zdjęciem), podpisaniu umowy i zaakceptowaniu regulaminu.

Więcej informacji: Ił Capital Arena Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50 B, tel.: 22 766 45 20

Źródło: legionowo.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn