Dla fundraiserów nie ma trudnych czasów! – darmowe webinarium Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu

Dla fundraiserów nie ma trudnych czasów! – darmowe webinarium Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, prowadzi Prezes Robert Kawałko
🛑 Trudne czasy nadchodzą? Chude lata przed nami? W słowniku fundraisera takie pojęcia ❌nie występują. W każdym kryzysie widzimy szansę na rozwój. Dołącz do nas i dowiedz się jak skutecznie i planowo pozyskiwać środki na rozwój swojej organizacji.

✅ Zapisz się na darmowe webinarium pt. „Dla fundraiserów nie ma trudnych czasów!”, które poprowadzi Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu – Robert Kawałko.

📆 Wydarzenie rozpocznie się 7 kwietnia o godzinie 12:00 i potrwa około 60 minut. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom zarejestrowanym w poniższym formularzu.
➡️ https://forms.gle/X7WVWN7v8FHiGgwdA

Fundraising jest niezwykłym zawodem, w ramach którego można realnie wpływać na zmiany w świecie oraz profesjonalnie czynić dobro. Osoby zajmujące się tą profesją znajdują zatrudnienie głównie w organizacjach trzeciego sektora, a także w instytucjach kultury i nauki, np. w muzeach.

💬 Jak mówi Robert Kawałko, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu: „Naszym celem jest edukacja społeczeństwa na temat zawodu fundraisera. Mamy świadomość, że nie jest to powszechnie znana profesja, a uważamy, że warto by o takiej możliwości rozwoju kariery usłyszały wszystkie osoby zastanawiające się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej, a także te, które myślą o przebranżowieniu. Chcemy trafić m.in. do pracowników korporacji, przedsiębiorców oraz managerów i przedstawić im fundraising jako atrakcyjną zawodową alternatywę dla ich obecnych profesji”.

👉 Wydarzenie na Facebooku
https://fb.me/e/2p3eFghL3

👉 Wydarzenie na LinkedIn
https://www.linkedin.com/events/dlafundraiser-wniematrudnychcza6912689110759436288

👉 Ogłoszenia na NGO.pl
https://wydarzenia.ngo.pl/380798-dla-fundraiserow-nie-ma-trudnych-czasow-robert-kawalko-prezes-psf.html

Wprowadź swoje dane w poniższym formularzu.
1Oojnxz1Sx2LDvwiRf9s057kZZ9ZjMepF FA8vxvXQQqrBBCuXQkR68UXh CgFJumA6wsrK59tHCpZfsTe4yeczmwfOpBqhG3h6gV9FcBuVzVEatJKqZFFcQEGZwhBiGSA=w2048
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn