Mazowsze Lokalnie 2024 wystartowało!

Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie Mazowsze Lokalnie 2024. Udział wziąć w nim mogą młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe. Na Wasze projekty organizator czeka do 27 marca do godz. 15:00!

Celem Programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne, szczególnie w małych społecznościach lokalnych, ale też małych wspólnot w dużych miastach, które mają ograniczony dostęp do zasobów materialnych, wiedzy czy innowacji. Wspiera zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności.

Program realizowany jest w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 finansowanego z krajowych środków publicznych pochodzących z budżetu państwa.

Wzoruje się na znanym i dobrze funkcjonującym od 2000 roku Programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Działaj Lokalnie, który poprzez lokalne konkursy grantowe z sukcesem inicjuje współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego.

Jak złożyć wniosek?

Wejdź na stronę mazowszelokalnie.pl,  zapoznaj się z regulaminem i złóż wniosek poprzez umieszczony na stronie generator!

Trzymamy za Was kciuki!

Źródło: mazowszelokalnie.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn