Nowe miejsce spotkań legionowskich seniorów

Wielu z nas kojarzy z pewnością film Juliusza Machulskiego pod tytułem Vabank. W Legionowie zagościł zaś klub seniorów o podobnej nazwie – „Klub Wabank”. Jest to efekt obietnicy złożonej przez Romana Smogorzewskiego prezydenta miasta lokalnym seniorom. Lokal przy ulicy Husarskiej 12 został przekazany do użytkowania społeczności lokalnej w kwietniu bieżącego roku.

Dzięki podpisaniu umowy mogły rozpocząć się prace remontowe, mające na celu przygotowanie lokalu do różnorodnych aktywności i spotkań społecznych.

Determinacja i zaangażowanie seniorów pozwoliły na przygotowanie, jak dotychczas, części pomieszczeń do użytku. Pozostało jeszcze położenie podłogi w części nazwanej przez seniorów „widowiskową”. Ma ona stanowić ważne miejsce dla organizacji wydarzeń oraz spotkań.

Jednak już teraz seniorzy serdecznie zapraszali na „nie tak bardzo” uroczyste otwarcie Klubu Wabank. Udało się ono znakomicie co może stanowić dobrą prognozę dla tej inwestycji. Powinna się ona stać miejscem spotkań, rozmów, inicjatyw i pasji.

Źródło: legionowo.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn