Pojemniki na zabawki

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich ”Działamy Lokalnie” realizuje inicjatywę lokalną w Legionowie pn. „Zakup pojemników do wymiany i przechowywania zabawek na terenie ogólnodostępnych placów zabaw”.
W ramach wkładu własnego członkowie Stowarzyszenia, skarbnik Jacek Jóźwiak przy pomocy prezesa Rafała Florczyka, zainstalowali pierwszy z zakupionych przez miasto pojemników – na placu zabaw na os. Piaski (plac obok restauracji „Kresowej”). Zachęcamy do korzystania!
Wkrótce organizacja będzie montować pojemniki w pozostałych sześciu lokalizacjach: os. Batorego, os. Młodych, os. Sobieskiego, os. Jagiellońska (plac przy miasteczku ruchu drogowego, plac przy ul. Królowej Jadwigi, integracyjny plac zabaw).
Projekt polega na instalacji pojemników, które posłużą do wymiany i przechowywania zabawek przeznaczonych do zabawy w piaskownicy np. łopatek, foremek, wiaderek. Zadanie wpisuje się w ideę wymiany rzeczami i gospodarki o obiegu zamkniętym. Pomysłodawczyniami projektu były mamy małych dzieci ze Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich ”Działamy Lokalnie”!
Projekt realizowany jest w ramach inicjatywy lokalnej wspólnie z Urzędem Miasta Legionowo.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn