„Połączeni”

Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych z Chotomowa, w ramach projektu „Zadbajmy o relacje – psychoedukacja dzieci i młodzieży”, wspólnie z Partnerami Psychoklinika oraz Zarządem Województwa Mazowieckiego, realizuje Kampanię społeczno – informacyjną mająca na celu zwrócenie uwagi na problem jaki wynikł w związku z pandemią COVID19 w sferze relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego naszych dzieci. Powiat Legionowski patronuje temu wydarzeniu.

Pod numerem telefonu 22/ 355 2008 od poniedziałku do piątku, w godzinach 17:00-19:00 dyżuruje grupa psychologów posiadających doświadczenie w pracy z osobami w trudnych sytuacjach życiowych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, rozmowy o przyjaźni, miłości, relacjach, czy mierzysz się z trudnymi emocjami takie jak smutek, złość lub jest jakiś inny problem, którym chcesz się podzielić specjaliści czekają na twój telefon.

Ponadto w ramach kampanii i projektu organizowany jest KONKURS! Skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu m.st. Warszawy, Powiatu Legionowskiego, Powiatu Wołomińskiego i Nowodworskiego. Przejdź do regulaminu konkursu, warunków oraz innych informacji znajdujących się na stronie: fundacjapsyche.pl.

x42142.jpg.pagespeed.ic .6r5KF9b2J4 1

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn