ŚOP na Dobrej Fali

Jedno z najważniejszych wydarzeń lokalnych ngo’sów – Święto Organizacji Pozarządowych w Legionowie za nami. Było ciekawe, było wesołe, ale przede wszystkim było okazją do spotkań oraz nawiązywania współpracy i przyjaźni pomiędzy instytucjami, fundacjami, stowarzyszeniami oraz innymi organizacjami społecznymi.

Podczas tegorocznej edycji swoją działalność zaprezentowało blisko 30 podmiotów. Odwiedzający mogli nie tylko zobaczyć, czym zajmują się legionowskie organizacje, ale również skosztować przygotowanych przez nie przysmaków, zakupić wykonane przez nie rękodzieło, obejrzeć ich występy oraz wziąć udział w grze miejskiej prowadzonej przez Hufiec ZHP.

Podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło oczywiście zabraknąć nas – stowarzyszenia Dobra Fala. Co mogliście tu znaleźć? Przede wszystkim prezentację naszych działań i efektów pierwszej (ale z pewnością nie ostatniej) edycji Aktywatora Inicjatyw Społecznych. W naszym konkursie pokazaliście, że świetnie znacie cały Powiat Legionowski, łamigłówkę-wykreślankę rozwiązywaliście w ekspresowych tempie, a w quizie o organizacjach pozarządowych wykazaliście się niebywałą wiedzą!

Spośród wszystkich quizów o najwyższej liczbie punktów (a było ich całkiem sporo) wylosowaliśmy 3 zwycięzców, którzy otrzymają od nas rodzinne gry planszowe oraz zestawy gadżetów od patrona naszego projektu. Są to: Anna, Jarosław i Anna, którym serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Bardzo cieszymy się, że tak licznie nas odwiedzaliście, rozmawialiście z nami i dzieliliście się swoimi pomysłami, z których czerpiemy mnóstwo inspiracji na dalszą działalność. Do zobaczenia wkrótce!

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn