AIS 2022 – znamy zwycięzców

Zakończyliśmy głosowanie internautów na najlepsze projekty pierwszej edycji konkursu „Aktywator Inicjatyw Sąsiedzkich”, edycja 2022. Łączny budżet konkursu wynosił 7000,00 zł

W ramach Aktywatora Inicjatyw Sąsiedzkich grupy nieformalne z powiatu legionowskiego mogły składać wnioski o wsparcie ich inicjatyw na rzecz społeczności sąsiedzkiej i lokalnej. Na konkurs wpłynęło 6 oryginalnych i ciekawych projektów z całego powiatu legionowskiego.

W dniu 18 lipca na portalu www.dziejesie-legionowski.pl rozpoczęliśmy wśród mieszkańców powiatu legionowskiego głosowanie na najciekawszą inicjatywę złożoną w ramach konkursu.

Głosowanie zakończyliśmy w dniu 17 sierpnia, o godzinie 12.00. Z przyjemnością informujemy, że w głosowaniu wzięło udział ponad 1900 mieszkańców naszego powiatu.

Zgodnie z regulaminem, trzy inicjatywy o najwyższej liczbie głosów otrzymają dodatkowe wsparcie na realizację swojej inicjatywy w kwocie 500,00 zł.

Mając powyższe na uwadze, komisja konkursowa przyznała następujące wsparcie na realizację proponowanych w konkursie inicjatyw:

  1. Zaadoptuj zabytek – 1 500,00 zł
  2. Sąsiedzka ławeczka pełna uczuć – 1 500,00 zł
  3. Wyjazd integracyjny (spływ kajakowy, grill) – 1500,00 zł
  4. Organizacja spotkań dla miłośników gier planszowych – 1 000 zł
  5. Wydanie sąsiedzkiego, specjalnego numeru czasopisma „DZIAŁAMY LOKALNIE” – 1 000 zł
  6. Piknik integracyjny dla seniorów i uczestników WTZ św. Rity – 500 zł

 

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu serdecznie GRATULUJEMY!!!

Do końca tygodnia skontaktuje się z Państwem osoba z naszego Stowarzyszenia w celu omówienia szczegółów realizowanych inicjatyw.

Ponadto, tak jak obiecywaliśmy, mamy także nagrody dla głosujących. Tydzień temu do pierwszych nagród wytypowani zostali: Tamara Stasiak, Radek Kaczorek oraz Monika Kawka. Teraz chcieliśmy nagrodzić kolejne osoby, a są to: Beata Grodek, Marcin Wiśniewski oraz Krzysztof Banaszek. Wam również gratulujemy i dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Teraz z niecierpliwością czekamy na efekty zrealizowanych projektów 🙂

projekt info

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn