Święto Organizacji Pozarządowych 2022

5 lipca br. wzięliśmy udział w pierwszym, roboczym spotkaniu legionowskiego sektora NGO, mającym na celu ustalenie terminu i ramowego programu tegorocznego Święta Organizacji Pozarządowych (ŚOP). Przewodniczyły mu Stanisława Retmaniak ze Stowarzyszenia BORIS, Ida Parakiewicz – Czyżma, Sekretarz Miasta i Ewa Sobierajska Główny Specjalista ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urząd Miasta Legionowo.

To już drugi rok z rzędu, kiedy to legionowskie organizacje będą prezentować swoją ofertę na dedykowanym im wydarzeniu. Ustalono, że tegoroczny ŚOP odbędzie się 24 września w godzinach od 13:00 do 17:00 na terenie parku przy ratuszu. Hasłem przewodnim pikniku będzie „Stawiamy na rodzinę”. Na tę chwilę swój akces w akcji zgłosiło 13 organizacji.

Pierwszy ŚOP odbył się we wrześniu 2021 roku i wzięło w nim udział w sumie 27 stowarzyszeń i fundacji. Mimo bardzo niesprzyjającej pogody, piknik odwiedziło setki legionowian, a sami wystawcy bardzo chwalili sobie tę formę promocji swojej działalności.

Wszystkie organizacje chcące zaprezentować się na ŚOP są proszone o zgłoszenie swojego akcesu do 16 sierpnia poprzez poniższy formularz: FORMULARZ

Źródło: legionowo.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn