Plaża Jabłonna

W Gminie Jabłonna, z dala od Jeziora Zegrzyńskiego, schowana wśród lasów, znajduje się plaża. I to nie byle jaka – znajduje się bowiem nad jedynym w pobliżu Warszawy czystym akwenem bez zafalowania. Długość akwenu do ćwiczeń to 600 m w linii prostej. Idealnie na free-swimming czy ćwiczenia do triathlonu.

Plaża Jabłonna, bo o niej mowa, to piaszczysta plaża i grill bar w otoczeniu lasu nad czystą wodą. Lasu, w którym jest dużo ścieżek do biegania oraz tras rowerowych. Plażę otacza 12 ha przestrzeni do aranżacji eventów plenerowych, koncertów czy happeningów. To Mazury 30 min od centrum Warszawy, tuż za polem golfowym w Rajszewie.

Największą zaletą obiektu jest oczywiście piękna plaża z dostępem do czystego jeziora. Można się tu wylegiwać bez końca, a jeśli ktoś zapragnie zażyć ruchu zawsze może popływać na SUP’ie, pograć w siatkówkę lub skorzystać z usług wakeparku, który jest nieopodal. Oprócz odpoczynku jest też miejsce na zabawę. Duży teren pod namioty eventowe oraz parking gwarantuje doskonałe miejsce na pikniki/ BBQ/ pikniki dla firm w pięknym, zielonym otoczeniu.  Dla głodnych grill bar – aby wrzucić coś na ząb.

W okresie zimowym przy plaży w Trzcianach organizowane jest morsowanie, można także skorzystać z sauny przy jeziorze.

Źródło: plazajablonna.pl

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn