312050551 482008220613435 6587523157194634285 n

Kiermasz Zdrowia i Urody

ak zadbać o siebie i swoje zdrowie, zrelaksować się i spotkać ciekawych ludzi?
Gdzie kupić oryginalne i piękne prezenty mikołajkowe lub wyjątkową rzecz dla wyjątkowej osoby, niezależnie od okazji lub BEZ okazji?
Zapraszamy na:
KIERMASZ ZDROWIA I URODY
W Akademii Edukacji i Rozwoju
Jabłonna, ul. Prosta 4,
granica Jabłonny i Chotomowa
19 LISTOPADA, GODZ. 8.30-19.15
Mamy dla Was ciekawe warsztaty i kiermasz przepięknych, wyjątkowych przedmiotów, idealnych na prezent dla bliskich lub dla siebie!
Czekamy na Was. Warto tu być 🙂
Plan dnia i informacja o wystawcach:
WARSZTATY:
8.30-9.45: joga. MMPilates:
Zaproszę Cię do mojego świata Jogi, świadomego oddechu połączonego z asanami, oraz uzdrawiającymi mantrami. Zakończone rozluźniającą Shavasaną przy dźwiękach dzwonków koshi.
Po praktyce poczujesz spokój ciała, świadomą obecność w ciele, przyjemne rozluźnienie, zasilenie energetyczne, oraz kontakt z wewnętrzną mocą.
Do zobaczenia na macie.
Zabierz matę, jeśli posiadasz, oraz kocyk i skarpety potrzebne do relaksacji.
Wstęp: 30 zł
Prowadząca: Magdalena Milewska – instruktor Pilates, specjalizacja Core, Trening medyczny.
Nauczyciel Jogi/ Kundalini Jogi certyfikowany przez międzynarodową organizację jogową Yoga Alliance. Stałe pogłębia swoją wiedzę. Uczestnicząc regularnie w warsztatach.
Na co dzień mama. Praktykuje jogę od kilkunastu lat. Kocha ludzi, życie, kontakt z naturą.
Więcej na: https://www.facebook.com/search/top?q=mmpilates
10.00-11.15: joga i relaksacja. Agnieszka Kunicka:
Zajęcia dla początkujących, jak i zaawansowanych. Podczas ćwiczeń korzystamy z różnych rodzajów jogi (vinyasa, jin joga, maha joga), aby jak najlepiej dostosować zajęcia do potrzeb uczestniczek/-ów. Praktykę kończymy relaksacją przy dźwiękach dzwoneczków.
Zabierz matę, jeśli posiadasz, oraz kocyk i skarpety potrzebne do relaksacji.
Wstęp: 30 zł
Prowadzaca: Agnieszka Kunicka – nauczycielka jogi certyfikowana przez International Integral Yoga Institute. Zajęcia prowadzi wg metody B.K.S Iyengara. Chętnie korzysta również z innych rodzajów jogi (vinyasa, jin joga, maha joga), aby jak najlepiej dostosować zajęcia do potrzeb uczestniczek/-ów. Uczestniczka warsztatów i międzynarodowych konwentów jogi oraz kursów medytacji Vipassana; fotografka. Interesuje się naturalnymi metodami podtrzymywania zdrowia.
Więcej na: https://www.facebook.com/AgnieszkaJogaRelaksacja
https://www.facebook.com/groups/26041612884263
11.30- 12.30: Ajurweda. Wykład i konsultacje:
Prowadząca: Anna Niewiarowska przez ponad 25 lat pracowała w dużej firmie, co doprowadziło do wypalenia zawodowego, a jednocześnie dało możliwości innego spojrzenia na swoje życie. Od kilku lat jest związana z Ajurwedą. Tworzy markę „Szczęśliwa z Ajurwedą”. Prowadzi konsultacje oraz tworzy warsztaty oczyszczania dla Kobiet, które pozwalają wydobyć Twoją wyjątkowość, a także inspirują do zmiany życia i odkrywania odwagi wyrażania siebie. Inspiruje i motywuje Kobiety do zmiany stylu życia, zadbania o siebie na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym, łącząc mądrość Ajurwedy z własnym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Każda Kobieta ma moc życia w zgodzie ze sobą, życia na własnych zasadach. To wtedy wracamy do swego naturalnego cyklu i harmonii.
A tutaj o konsultacji https://szczesliwazajurweda.pl/…/konsultacja-ajurwedyjska/
Wykład: wstęp wolny.
Konsultacja indywidualna: 200 zł
13.00-14.00: warsztat: nauka masażu i relaksacji:
Automasaż piłkami- jeżykami. Kolce na powierzchni „jeżyka” umożliwiają wykonanie skutecznej akupresury, pobudzają receptory czuciowe. całego ciała i twarzy. Automasaż jeżykami rozluźnia napięcia powięziowo-mięśniowe, wzmaga mikro cyrkulację krwi w tkankach, poprawiając ich zaopatrzenie w składniki odżywcze, usprawnia obieg limfatyczny redukując opuchlizny i sprzyjając detoksykacji, pobudza tkanki głębokie skóry w jej warstwie bogatej w fibroblasty. Te ostatnie są pobudzane do produkcji kolagenu i elastyny. Pozwala pobudzić wszystkie punkty akupresury receptory narządów wewnętrznych.
Weź ze sobą matę lub kocyk i wygodny strój.
Wstęp: 30 zł
Prowadząca: Agnieszka Kunicka – nauczycielka jogi certyfikowana przez International Integral Yoga Institute. Zajęcia prowadzi wg metody B.K.S Iyengara. Chętnie korzysta również z innych rodzajów jogi (vinyasa, jin joga, maha joga), aby jak najlepiej dostosować zajęcia do potrzeb uczestniczek/-ów. Uczestniczka warsztatów i międzynarodowych konwentów jogi oraz kursów medytacji Vipassana; fotografka. Interesuje się naturalnymi metodami podtrzymywania zdrowia.
Więcej na: https://www.facebook.com/AgnieszkaJogaRelaksacja
14.30-15.30: joga w hamakach (Aerial Joga):
Joga w hamakach typu swing. Zajęcia dla poczatkujących. Ćwiczenia wzmacniają mięsnie głębokie, poprawiają elastyczność, polepszają koordynację i równowagę. Uczą uważności. Pozwalają na doskonała relaksację w hamaku na zakończenie praktyki.
Przeciwskazania: poważne schorzenia kręgosłupa, nadciśnienie, problemy z błędnikiem.
Weź ze sobą matę, i wygodny, luźny strój do ćwiczeń. Wymagana jest podkoszulka z rękawkiem (nie ćwiczymy w bluzkach na ramiączka). Podczas ćwiczeń nie wolno mieć na sobie biżuterii (mogłaby zaczepiać się o hamak).
Wstęp: 30 zł
Prowadząca: Magdalena Borzymowska. Nauczycielka, trenerka Aerial Jogi. Jogę praktykuje od pięciu lat. Jogę w hamakach prowadzi jako wzbogacenie warsztatu, możliwości praktyki i pracy z ciałem. Prowadzi także zajęcia jogi dla dzieci.
Więcej na: https://www.facebook.com/profile.php?id=100077383887427
15.45-16.30: joga dla dzieci:
Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat. Ćwiczenia w formie zabawy pobudzają ciekawość, uczą skupienia i dokładności, poprawiają elastyczność w ciele, polepszają koordynację ruchową i równowagę. Uczą uważności. Dają poczucie sukcesu. Zwiększają wiarę we własne możliwości. Grzecznych joginów do relaksacji pobujam w hamakach 
Wstęp: 30 zł
Prowadząca: Magda Borzymowska. Nauczycielka, trenerka jogi dla dzieci oraz Aerial Jogi. Jogę praktykuje od pięciu lat. Jogę w hamakach prowadzi jako wzbogacenie warsztatu, możliwości praktyki i pracy z ciałem.
Więcej na: https://www.facebook.com/profile.php?id=100077383887427
17.00-18.00: Warsztat makramy dla dzieci i dorosłych. Wykonamy „Łapacze snów”:
Naucz się z nami makramy! Dołącz do rękodzielniczej rodziny pasjonatów! Podczas warsztatów wykonamy Łapacze snów. Zapraszamy Rodziców i dzieci, starszych i młodszych, do wspólnej dobrej zabawy i wspólnego tworzenia wyjątkowych przedmiotów.
Wstęp wolny.
Więcej na: https://wstyluboho.pl/
18.15 – 19.00 Magiczna moc olejków. Warsztat z tworzenia kosmetyków.
Aromaterapia. Zabierzemy Cię w podróż o olejkach z domowej apteczki, która jest niezbędna w każdym domu. Pokażemy jak wesprzeć swoje zdrowie, emocje z medycyną roślin.
Wykonasz swój naturalny kosmetyk.
Więcej na:
https://www.facebook.com/harmonijnieznatura
https://instagram.com/harmonijnie.z.natura?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Wstęp: 40 zł
Prowadzące:
Joanna Ziemak
dōTERRA Wellness Advocate, edukator z potrzeby serca i wiary w dobro natury.
Z wykształcenia ekonomista, MBA, od 20 lat pracuje w dużej firmie. Z pasji miłośniczka naturalnych rozwiązań. Edukuje jak zadbać o odporność, jak wesprzeć swoje zdrowie, emocje, jak zaopiekować się o siebie i najbliższych z medycyną roślin.
Iwona Kaliszewska
Fizjoterapeuta, dōTERRA Wellness Advocate – doradca olejkowy, edukator mindfulness
Absolwentka wydziału fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją pasję do olejków eterycznych przerodziła w biznes. Edukuje jak używać olejków eterycznych. Zawsze patrzy na człowieka holistycznie uwzględniając potrzeby fizyczne i duchowe.
18.15-19.15: Pszczele opowieści. Warsztat dla dzieci:
W trakcie spotkania dzieci poznają pszczelą rodzinę i jej obyczaje. Dowiedzą się dlaczego rola pszczół w przyrodzie jest tak ważna. Oprócz wysłuchania ciekawostek o pszczołach zrobimy razem świeczkę z wosku pszczelego, spróbujemy różnych miodów, przymierzymy kapelusz pszczelarski, a na koniec każde dziecko dostanie małą pszczółkę 😉 i certyfikat przyjaciela pszczoły.
Wstęp: 30 zł
Prowadząca: Eliza Klimek – Miłośniczka pszczół, crafterka, prowadzi zajęcia warsztaty plastyczne między innymi w Gminne Centrum Kultury, Park Dolina Wkry. Zaprasza na swoją stronę @Rodzinny Eko Zakątek
Więcej na: https://www.facebook.com/zakatekwarsztaty
KIERMASZ RĘKODZIEŁA:
19 LISTOPADA, GODZ. 11.00-18.00
KMŚ HAND-MADE:
KMŚ Kasia Milewska-Świeżak – Artystka , Plastyczka, Kreatorka Przestrzeni , Ceramiczka, Kobieta… twórczość i kreatywność daje mi możliwość w wyrażeniu siebie, swoich pasji i emocji.
Od prawie 10 lat tworzę Autorskie Broszki, Kotyliony, Breloczki, Bransoletki oraz inne modowe dodatki.
Inspiruje mnie sztuka, kino, kultura, Frida Kahlo, Vincent van Gogh a przede wszystkim ludzie i otaczający świat.
Tworząc nowe kolekcje mogę Wam pokazać skrawek mojej duszy.
Serdecznie zapraszam KMŚ.
Więcej na: https://www.facebook.com/Kms.KatarzynaMS
DULCEDO:
♥Dulcedo♥ to marka stworzona przez jedne ręce, dlatego jest tak wyjątkowa. Nazywam się Katarzyna Sobieszczyk i to ja tworzę dla Was wszystkie słodkości w mojej małej manufakturze. Dlaczego słodkości? Otóż nazwa Dulcedo to z łaciny słodycz, takie też są moje prace, nazywam je słodkościami bez dodatkowych kalorii.
Więcej o Dulcedo na:
https://www.facebook.com/dulcedopl
ŻANABEE:
Kolorowa odzież dla kobiet. Pojedyncze egzemplarze, tworzone w duchu „zero waste”.
https://instagram.com/zanabee88/
https://facebook.com/zanabee.love/
CRAFT BAGS:
Wyobraź sobie nowoczesne podejście do rękodzieła.
Pomyśl o wyselekcjonowanych dodatkach, wysokiej jakości przędzy,
ciekawych i starannie wykonanych splotach,
dzięki którym to co powstaje jest pięknie i niepowtarzalne.
Więcej o Craft Bags na:
https://www.facebook.com/craftbags.shop
ŚWIECI Z PASJI:
Manufaktura wosku.
Nie szukam produktów ECO – ja je robię!
Świece i tabliczki zapachowe.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/Byokko66
WSTYLUBOHO:
Korale, sznurki, akcesoria do makramy. Wszystko to znajdziecie W Stylu Boho.
Więcej na: https://www.facebook.com/wstyluboho
WYLEPIARNIA:
Od 10 lat dzieli się miłością do gliny podczas warsztatów, od niedawna prowadzi sensoceramike .
Więcej na: https://www.facebook.com/wylepiarnia
HARMONIJNIE Z NATURĄ
OLEJKOWO ZAKRĘCONE
Aromaterapia. Najwyższej jakości, naturalne olejki eteryczne. Doradzimy jak zadbać o odporność, jak wesprzeć swoje zdrowie i emocje z medycyną roślin. Na kiermaszu podzielimy się swoją wiedzą o olejkach, ich mocy, czystości, jakości i skuteczności.
Więcej na:
https://www.facebook.com/harmonijnieznatura
https://instagram.com/harmonijnie.z.natura?igshid=YmMyMTA2M2Y=
RODZINNY EKO ZAKĄTEK:
Naturalne, eko, hand-made przedmioty użytkowe. Na kiermaszu zaprezentuje wyroby z wosku pszczelego.
Więcej na: https://www.facebook.com/zakatekwarsztaty
PRACOWNIA SZTUKA TWORZENIA:
Pracownia Sztuka Tworzenia prowadzona przez artystkę Edytę Mądzelewską to miejsce pełne sztuki i pozytywnej energii.
Na kiermaszu będziecie mogli zakupić jej ręcznie robioną ceramikę oraz obrazy olejne. W pracowni można zapisać się na zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych-rysunek, malarstwo i ceramika(techniki mieszane).
W kameralnych grupach dopasowanych pod względem wieku, w sympatycznej atmosferze, z użyciem profesjonalnych przyborów i w dobrze wyposażonej pracowni, poznamy pasjonujące techniki i różne oblicza sztuk pięknych.
Więcej na:
instagram.com/sztukatworzeniaceramika/
fb.com/sztukaedyty/
BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
Maria Kosiak-Milewska i Piotr Milewski
Biżuteria artystyczna to nasza pasja. Każdy egzemplarz jest unikatowy, a wszystkie elementy wykonywane ręcznie z metali kolorowych –
mosiądzu, miedzi, alpaki.
Część wzorów jest posrebrzana. W niektórych wykorzystujemy szkło witrażowe.

Dodaj komentarz